Hakkımızda

Hakkımızda

Geçmişten Geleceğe

Eform  Sanayi ve Ticaret A.Ş 1987 yılında, alüminyum tedariğinde çözüm ortağınız olmak amacıyla kuruldu. Otuz iki yıl sonra, Eform Metal bugün tüm dünyada alüminyum tedarikçileriyle teması olan, kendi bünyesinde ürettiği ürünleri Avrupa başta olmak üzere 20 ülkeye ihraç eden, Türkiye ve Avrupa pazarında referans niteliğinde uluslararası bir firma konumuna gelmiştir.

Aludur, Aludur Plus ve Aludur CNC markaları altında ürettiğimiz kesilmiş ve taşlanmış alüminyum döküm plakalarının Türkiye’deki tek üreticisiyiz. Türkiye’ de dört ayrı servis merkezinde kestiğimiz alüminyum plaka, profil, levha, rulo, çubuk, lama ile bir çok endüstriyel sektöre hizmet etmekteyiz. Uzmanlık alanlarımız; alüminyum kesim, su jeti kesimi, çubuk ve lama kesimi, rulodan boy kesimi, dairesel kesim ve PVC kaplamadır. 2018’den itibaren köprülü işleme merkezi CNC tezgahımızı makina parkurumuza dahil ederek hassas kesim kabiliyetimizi artırdık.

Müşterilerimize teknolojik ve sürdürülebilir önerileri uygun fiyatlarla sunmak bizim hedefimizdir. Bu doğrultuda 2019 yılında kurduğumuz eformetal.com ile size dijital ortamda daha iyi hizmet verebilmeyi hedefliyoruz. Online satış sitemiz ile alüminyum alım deneyiminizin hızlı, zahmetsiz ve uygun fiyatlarda olması için itina ile çalışıyoruz.

Eform alüminyumda güvenin ve kalitenin tek adresidir.

Misyonumuz

Tüm çalışanlarımızın bireysel performans ve yeteneklerini en üst düzeye çıkaracak katılımcı yönetim anlayışıyla;

  • Kaynaklarını verimli kullanarak sağlam finansal ve rekabetci yapısını sürdürebilen,
  • e-ticaret uygulamaları ile teknolojik gelişmelere açık bir satış ve tedarik sistemini kurup sürekli geliştiren,
  • Özverili, dürüst çalışanları ile müşteri ve tedarikçilerine güven veren,
  • Sürekli gelişen,
  • Topluma ve çevreye duyarlı,

bir şirket olmaktır.

a

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Uzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz…

a

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız…